Garanti Koşulları

-Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

-Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü herhangi bir sebepten ötürü iade etmek isterseniz veya ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki whatsapp hattından veya iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız iade ürününüzü teslim aldığımızda iade süreciniz tamamlanacaktır.

-14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa veya sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

-Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün Değişim Koşulları

-Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki whatsapp destek hattından veya iletişim bölümünden bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

-Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

-Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem,değişiklik,kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (ölçü , model değişimi vb.). Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR