Termmarket Isıtma Soğutma
 
 
 Bütün gücümüzü , geleceğin yapıları için kullanıyoruz.

Tamamlanan her projede , sunduğumuz her çözümde , gülümseyen müşteriler görmek bize , geleceğe dönük güç veriyor.

Şehirleri , binaları , evleri , odaları daha konforlu , daha çağdaş hale getirmeyi amaçlayan hizmet çeşitliliğimizin ortak amacı ; huzur ve güven içine , mutlulukla yaşayan insanlarla , yıllar boyunca tanıklık edebilmektir...
Güçlü
Bizim yanımızdaki güçlü bir ortak, sizin yanınızdaki güçlü bir ortak demektir.Siemens’le ortaklığımızdan eksiksiz olarak faydalanabilirsiniz.
Onaylı
Onaylı Siemens ortağı olarak tüm taleplerinizi karşılarız. Sürekliliğimize ve kalitemize güvenebilirsiniz. İlgili İhtiyaçlarınıza odaklanır ve size sürekli destek veririz. Tüm sorularınıza profesyonel yanıtlar alırsınız.
Eğitimli
Siemens’in sağladığı eğitimler ile en yeni teknolojilerden haberdar olur, problemlerinizi çözeriz.Daima rekabetçi bir teklif alırsınız.
Kapsamlı
Siemens ile ortaklığımız sayesinde, küresel bir ağa erişime sahibiz. Bizimle konuşurken aslında tüm dünyayla konuşursunuz.
Donanımlı
Siemens ortağı olarak, en yeni araçlarla donatılırız. Her zaman en yeni ürün bilgilerini alırsınız.
Güvenilir
Siemens ortağı olarak; ihtiyaçlarınızla ilgiliyiz, kapsamlı bir eğitime sahibiz, küresel bir ağ içinde yer alıyoruz ve en yeni ürün bilgileri ile donatılmış durumdayız.
Dünyanın önde gelen markaları, uzmanları, bilim insanları ve profesyonel kadroları, gelişen ve büyüyen dünyanın ihtiyaçlarına ekonomik ve akılcı yanıtlar üretmek için hergün yenilikler üretmeye, keşifler yapmaya devam ediyor.

Termmarket olarak, günlük hayatın konforunun sürekliliği için en düşük enerjiyle, en yüksek verimi almayı hedefleyen bu teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kullanımınıza sunmaya devam ediyoruz.

Başarının tanımını, güvenilir, uzun ömürlü ve ekonomik çözüm odaklı hizmet devamlılığı ile yapıyoruz...
 
Siemens Ürünleri AEG Haustechnik Ürünleri I-WARM Ürünleri Syntech Automation Ürünleri Compact Term Ürünleri Salus Ürünleri BCG Ürünleri SBT Ürünleri Smedegaard Ürünleri Teksan Ürünleri Loytec Ürünleri
1443 Sok. No:2/E Yenişehir - İzmir - Türkiye Telefon : +90 232 459 77 37  info@termmarket.com.tr  © 2014 Programlama ve Tasarım Tasarım ve 
           Programlama